Os 15804 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 6.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 6.41 | 6.41 | |||
Nemyčeves | 6.44 | 6.44 | |||
Jičíněves | 6.48 | 6.48 | |||
Žitětín | 6.51 | 6.51 | |||
Bartoušov zastávka | 6.53 | 6.53 | |||
Pševes | 6.56 | 6.56 | |||
Kopidlno | 7.00 | 7.10 | 4 | ||
Mlýnec | 7.14 | 7.14 | |||
Rožďalovice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Ledečky | 7.22 | 7.22 | |||
Křinec | 7.28 | 7.34 | 2 | ||
Oskořínek | 7.40 | 7.40 | |||
Jíkev | 7.43 | 7.43 | |||
Veleliby | 7.47 | 7.48 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 7.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci