Os 15022 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 18.56 | 1 | |||
Džbánov | 19.01 | 19.01 | |||
Hrušová | 19.04 | 19.04 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 19.10 | 19.10 | |||
Řídký | 19.14 | 19.14 | |||
Tržek | 19.16 | 19.16 | |||
Litomyšl-Nedošín | 19.20 | 19.20 | |||
Litomyšl zastávka | 19.23 | 19.23 | |||
Litomyšl | 19.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster