R 1252 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.44 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 5.51 | 5.52 | 3 | ||
Beroun | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Zdice | 6.28 | 6.29 | 3 | ||
Lochovice | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Jince | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Příbram | 6.57 | 6.59 | 3 | ||
Březnice | 7.16 | 7.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 7.26 | 7.26 | 3 | ||
Čimelice | 7.33 | 7.33 | 2 | ||
Čížová | 7.49 | 7.49 | 2 | ||
Písek | 7.57 | 7.59 | 4 | ||
Protivín | 8.12 | 8.14 | 3 | ||
Číčenice | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Zliv | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
České Budějovice | 8.44 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci