R 1244 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.39 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 13.46 | 13.47 | 3 | ||
Beroun | 14.15 | 14.16 | 3 | ||
Zdice | 14.23 | 14.24 | 3 | ||
Lochovice | 14.31 | 14.34 | 3 | ||
Jince | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Příbram | 14.54 | 14.59 | 3 | ||
Březnice | 15.16 | 15.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 15.26 | 15.26 | 3 | ||
Čimelice | 15.33 | 15.33 | 2 | ||
Čížová | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Písek | 15.57 | 15.59 | 4 | ||
Protivín | 16.12 | 16.14 | 3 | ||
Číčenice | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Zliv | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
České Budějovice | 16.44 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster