EC 105 „Sobieski“ | |
Řazení vlaku: EU44 + A9mnouz + WRmnouz + B11mnouz + B10bmnouz + B9mnopuvz + B11mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 16.40 | 16.52 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 16.59 | 17.01 | |||
Ostrava-Svinov | 17.07 | 17.09 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 17.32 | 17.33 | 3/2 | ||
Přerov | 17.49 | 17.52 | 2 | ||
Otrokovice | 18.07 | 18.09 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Hodonín | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Břeclav | 18.48 | 18.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster