Osobní vlaky |
---|
Os 25451 - Kořenov 7.53, Szklarska Poręba Górna 8.26 |
Os 25452 - Szklarska Poręba Górna 8.34, Kořenov 9.11 |
Os 25453 - Kořenov 9.53, Szklarska Poręba Górna 10.26 |
Os 25454 - Szklarska Poręba Górna 10.34, Harrachov 11.03 |
Os 25455 - Harrachov 11.29, Szklarska Poręba Górna 11.55 |
Os 25456 - Szklarska Poręba Górna 12.34, Harrachov 13.03-13.13, Kořenov 13.20 |
Os 25457 - Kořenov 13.53, Szklarska Poręba Górna 14.26 |
Os 25458 - Szklarska Poręba Górna 14.34, Harrachov 15.03-15.25, Kořenov 15.32 |
Os 25459 - Kořenov 15.53, Szklarska Poręba Górna 16.26 |
Os 25460 - Szklarska Poręba Górna 16.34, Harrachov 17.03-17.25, Kořenov 17.32 |
Os 25461 - Kořenov 17.53, Szklarska Poręba Górna 18.26 |
Os 25462 - Szklarska Poręba Górna 18.37, Harrachov 19.06-19.18, Kořenov 19.25 |
Os 25463 - Bus: Kořenov 19.53, Harrachov, sklárna 20.02, Jakuszyce 20.09 Vlak: Harrachov 20.00, Jakuszyce 20.11, Szklarska Poręba Górna 20.26 |
Os 25464 - Harrachov 21.03-21.04, Kořenov 21.11 |