Vlak Os 20972 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 10.06 | 2 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 10.11 | 10.11 | |||
Františkovy Lázně | 10.13 | 10.14 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 10.19 | 10.19 | |||
Vojtanov | 10.23 | 10.25 | 1 | ||
Plesná | 10.32 | 10.32 | |||
Bad Brambach | 10.37 | 10.38 | 1 | ||
Raun | 10.47 | 10.47 | |||
Sohl | 10.50 | 10.50 | |||
Bad Elster | 10.54 | 10.54 | |||
Adorf (Vogtl) | 10.58 | 11.02 | 2 | ||
Hundsgrün | 11.08 | 11.08 | 1 | ||
Oelsnitz (Vogtl) | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Pirk | 11.19 | 11.20 | |||
Weischlitz | 11.24 | 11.24 | 2[4] | ||
Kürbitz | 11.27 | 11.27 | 1 | ||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 11.29 | 11.29 | |||
Plauen (Vogtl) West | 11.32 | 11.32 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 11.35 | 2 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök