Os 7115 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 21.23 | ||||
Doubí u Karlových Varů | 21.27 | 21.27 | |||
Karlovy Vary-Březová | 21.30 | 21.31 | 2 | ||
Cihelny | 21.35 | 21.35 | |||
Kfely | 21.39 | 21.39 | |||
Teplička u Karlových Varů | 21.41 | 21.42 | |||
Krásný Jez zastávka | 21.46 | 21.46 | |||
Krásný Jez | 21.48 | 21.49 | 3 | ||
Vodná | 21.52 | 21.52 | |||
Bečov nad Teplou | 21.56 | 21.59 | 3 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 22.07 | 22.07 | |||
Poutnov | 22.11 | 22.12 | 2 | ||
Hoštěc | 22.16 | 22.16 | |||
Teplá | 22.20 | 22.21 | 2 | ||
Mrázov | 22.25 | 22.25 | |||
Ovesné Kladruby | 22.30 | 22.31 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 22.34 | 22.34 | |||
Vlkovice | 22.38 | 22.38 | |||
Mariánské Lázně město | 22.44 | 22.44 | |||
Mariánské Lázně | 22.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök