Os 5271 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bad Schandau | 16.50 | 4 | |||
Krippen | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Schmilka-Hirschmühle | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Schöna | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Dolní Žleb | 17.03 | 17.03 | 1 | ||
Dolní Žleb zastávka | 17.05 | 17.05 | |||
Děčín-Čertova Voda | 17.07 | 17.07 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 17.11 | 17.11 | 2 | ||
Děčín-Přípeř | 17.14 | 17.14 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster