Os 5267 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bad Schandau | 12.50 | 4 | |||
Krippen | 12.52 | 12.52 | 2 | ||
Schmilka-Hirschmühle | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Schöna | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Dolní Žleb | 13.03 | 13.03 | 1 | ||
Dolní Žleb zastávka | 13.05 | 13.05 | |||
Děčín-Čertova Voda | 13.07 | 13.07 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 13.11 | 13.11 | 2 | ||
Děčín-Přípeř | 13.14 | 13.14 | |||
Děčín hlavní nádraží | 13.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy