Os 9347 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 18.20 | 18.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.24 | 18.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.26 | 18.26 | |||
Praha-Běchovice | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.35 | 18.35 | |||
Úvaly | 18.40 | 18.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 18.45 | 18.45 | |||
Rostoklaty | 18.48 | 18.48 | |||
Český Brod | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Klučov | 18.56 | 18.56 | |||
Poříčany | 18.59 | 19.00 | 1 | ||
Tatce | 19.03 | 19.03 | |||
Pečky | 19.07 | 19.13 | 2 | ||
Cerhenice | 19.16 | 19.16 | |||
Velim | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.22 | 19.22 | |||
Kolín zastávka | 19.26 | 19.26 | |||
Kolín | 19.29 | 19.42 | 2 | ||
Kolín dílny | 19.44 | 19.44 | |||
Starý Kolín | 19.48 | 19.48 | |||
Záboří nad Labem | 19.52 | 19.52 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 19.54 | 19.54 | |||
Kojice | 19.57 | 19.57 | |||
Chvaletice | 19.59 | 19.59 | |||
Řečany nad Labem | 20.03 | 20.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 20.09 | 20.09 | |||
Přelouč | 20.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster