Os 9056 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 8.06 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 8.10 | 8.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 8.14 | 8.14 | |||
Pecerady | 8.18 | 8.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 8.26 | 8.26 | |||
Krhanice | 8.31 | 8.31 | |||
Prosečnice | 8.35 | 8.35 | |||
Kamenný Přívoz | 8.37 | 8.37 | |||
Jílové u Prahy | 8.43 | 8.43 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 8.49 | 8.49 | |||
Petrov u Prahy | 8.55 | 8.55 | |||
Petrov-Chlomek | 8.58 | 8.58 | |||
Davle | 9.02 | 9.22 | 2 | ||
Skochovice | 9.28 | 9.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 9.35 | 9.35 | |||
Praha-Zbraslav | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Komořany | 9.42 | 9.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 9.44 | 9.44 | |||
Praha-Braník | 9.48 | 9.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 9.52 | 9.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia