Os 9007 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.55 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 11.06 | 11.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 11.11 | 11.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 11.14 | 11.14 | |||
Praha-Komořany | 11.17 | 11.17 | |||
Praha-Zbraslav | 11.20 | 11.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 11.24 | 11.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 11.27 | 11.28 | 2 | ||
Skochovice | 11.31 | 11.31 | |||
Davle | 11.37 | 11.37 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 11.40 | 11.40 | |||
Petrov u Prahy | 11.43 | 11.43 | |||
Luka pod Medníkem | 11.49 | 11.49 | |||
Jílové u Prahy | 11.56 | 12.20 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 12.25 | 12.25 | |||
Prosečnice | 12.27 | 12.27 | |||
Krhanice | 12.32 | 12.32 | |||
Chrást nad Sázavou | 12.36 | 12.36 | |||
Týnec nad Sázavou | 12.39 | 12.40 | 2 | ||
Pecerady | 12.44 | 12.44 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 12.49 | 12.49 | |||
Poříčí nad Sázavou | 12.53 | 12.53 | |||
Čerčany | 12.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster