Os 8918 | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 18.43 | 3 | |||
Velký Bor | 18.46 | 18.46 | |||
Jetenovice | 18.50 | 18.50 | |||
Pačejov | 18.54 | 18.54 | 3 | ||
Kovčín | 18.57 | 18.57 | |||
Nekvasovy | 19.00 | 19.00 | |||
Mileč | 19.03 | 19.03 | |||
Nepomuk | 19.07 | 19.08 | 4 | ||
Srby | 19.11 | 19.12 | |||
Ždírec u Plzně | 19.15 | 19.15 | 3 | ||
Blovice | 19.20 | 19.22 | 2 | ||
Zdemyslice | 19.26 | 19.26 | |||
Nezvěstice | 19.30 | 19.31 | |||
Šťáhlavy | 19.34 | 19.35 | |||
Starý Plzenec | 19.39 | 19.41 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 19.46 | 19.47 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök