R 886 „Bouzov“ | |
Řazení vlaku: 150.2 + B249 + 3xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Otrokovice | 13.30 | 2/4 | |||
Hulín | 13.38 | 13.39 | 1/2 | ||
Přerov | 13.49 | 13.52 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.06 | 14.09 | |||
Červenka | 14.22 | 14.31 | 2 | ||
Mohelnice | 14.39 | 14.40 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Česká Třebová | 15.10 | 15.11 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.17 | 15.18 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.20 | 15.21 | praľské/2 | ||
Choceň | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.54 | 15.59 | 3 | ||
Přelouč | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Kolín | 16.25 | 16.27 | 3 | ||
Praha-Libeň | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök