Os 8369 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.05 | 3 | |||
Mírovka | 18.09 | 18.09 | |||
Šlapanov | 18.14 | 18.14 | 2 | ||
Kamenná | 18.19 | 18.19 | |||
Dobronín | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 18.28 | 18.28 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 18.31 | 18.31 | |||
Jihlava | 18.35 | 18.41 | 2 | ||
Jihlava město | 18.44 | 18.45 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 18.47 | 18.47 | |||
Rantířov | 18.52 | 18.53 | 3 | ||
Dvorce | 18.56 | 18.57 | |||
Kostelec u Jihlavy | 19.02 | 19.05 | 2 | ||
Dolní Cerekev | 19.08 | 19.08 | |||
Batelov | 19.15 | 19.15 | 3 | ||
Švábov | 19.19 | 19.20 | |||
Horní Cerekev | 19.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci