Os 8203 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 5.17 | 3/4 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 5.20 | 5.21 | |||
Sezimovo Ústí | 5.23 | 5.23 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.26 | 5.27 | 1/1 | ||
Doubí u Tábora | 5.30 | 5.30 | |||
Roudná | 5.33 | 5.34 | 2 | ||
Soběslav | 5.39 | 5.41 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 5.46 | 5.46 | |||
Veselí nad Lužnicí | 5.51 | 5.58 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.01 | 6.01 | |||
Horusice | 6.04 | 6.06 | 1 | ||
Dynín | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Neplachov | 6.14 | 6.14 | |||
Ševětín | 6.18 | 6.19 | 1 | ||
Chotýčany | 6.23 | 6.23 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.31 | 6.32 | 2 | ||
Hosín | 6.35 | 6.35 | |||
Hrdějovice | 6.37 | 6.37 | |||
České Budějovice severní zastávka | 6.40 | 6.41 | |||
České Budějovice | 6.43 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster