Os 7525 | |
Řazení vlaku: 242 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 18.46 | 2 | |||
Točník | 18.50 | 18.50 | 2 | ||
Dehtín | 18.53 | 18.54 | |||
Švihov u Klatov | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Červené Poříčí | 19.01 | 19.01 | |||
Borovy | 19.05 | 19.06 | |||
Lužany | 19.08 | 19.09 | |||
Přeštice | 19.12 | 19.14 | 2 | ||
Přeštice-Zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 19.20 | 19.22 | 1 | ||
Dobřany | 19.27 | 19.29 | 2 | ||
Dobřany zastávka | 19.32 | 19.32 | |||
Plzeň-Valcha | 19.36 | 19.36 | 3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 19.40 | 19.40 | |||
Plzeň zastávka | 19.42 | 19.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.46 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy