Os 7523 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.46 | 2 | |||
Točník | 14.50 | 14.50 | 2 | ||
Dehtín | 14.53 | 14.54 | |||
Švihov u Klatov | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Červené Poříčí | 15.01 | 15.01 | |||
Borovy | 15.05 | 15.06 | |||
Lužany | 15.08 | 15.09 | |||
Přeštice | 15.12 | 15.14 | 2 | ||
Přeštice-Zastávka | 15.18 | 15.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 15.20 | 15.22 | 2 | ||
Dobřany | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Plzeň-Doudlevce | 15.38 | 15.39 | |||
Plzeň zastávka | 15.41 | 15.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.45 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster