Os 7422 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.10 | 3z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.12 | 19.13 | II | ||
Plzeň-Skvrňany | 19.16 | 19.16 | |||
Vejprnice | 19.21 | 19.22 | 4 | ||
Tlučná | 19.25 | 19.25 | |||
Nýřany | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Zbůch | 19.33 | 19.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 19.37 | 19.37 | |||
Stod | 19.41 | 19.42 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 19.45 | 19.45 | |||
Holýšov | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 19.54 | 19.55 | |||
Staňkov | 19.59 | 20.00 | 2 | ||
Osvračín | 20.04 | 20.04 | |||
Blížejov | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Milavče | 20.14 | 20.14 | |||
Domažlice | 20.24 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster