Os 6829 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 18.04 | 2 | |||
Želenice nad Bílinou | 18.08 | 18.09 | |||
Bílina kyselka | 18.12 | 18.13 | |||
Bílina | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Chotějovice | 18.18 | 18.19 | |||
Želénky | 18.21 | 18.22 | |||
Duchcov | 18.24 | 18.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Řetenice | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Proboštov | 18.39 | 18.40 | |||
Bohosudov | 18.43 | 18.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 18.55 | 18.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.58 | 19.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 19.03 | 19.03 | 1 | ||
Neštěmice | 19.05 | 19.05 | |||
Mojžíř | 19.08 | 19.08 | |||
Neštědice | 19.10 | 19.10 | |||
Povrly | 19.12 | 19.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 19.15 | 19.15 | |||
Dobkovice | 19.19 | 19.19 | |||
Choratice | 19.21 | 19.21 | |||
Vilsnice | 19.24 | 19.24 | |||
Děčín hlavní nádraží | 19.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy