Os 6810 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.28 | 2 | |||
Vilsnice | 9.31 | 9.31 | |||
Choratice | 9.34 | 9.34 | |||
Dobkovice | 9.36 | 9.36 | |||
Povrly-Roztoky | 9.39 | 9.39 | |||
Povrly | 9.42 | 9.43 | 1/2 | ||
Neštědice | 9.44 | 9.44 | |||
Mojžíř | 9.46 | 9.46 | |||
Neštěmice | 9.49 | 9.49 | |||
Ústí nad Labem sever | 9.51 | 9.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.55 | 9.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 9.59 | 10.00 | 2 | ||
Bohosudov | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Proboštov | 10.12 | 10.13 | |||
Teplice v Čechách | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Řetenice | 10.19 | 10.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 10.22 | 10.23 | 2 | ||
Duchcov | 10.26 | 10.27 | |||
Želénky | 10.29 | 10.30 | |||
Chotějovice | 10.32 | 10.33 | |||
Bílina | 10.36 | 10.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 10.39 | 10.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 10.43 | 10.44 | |||
Most | 10.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök