Os 6700 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 4.02 | 4 | |||
Chrášťany | 4.13 | 4.13 | 2 | ||
Hořesedly | 4.18 | 4.18 | |||
Svojetín | 4.24 | 4.24 | 2 | ||
Kounov | 4.30 | 4.30 | |||
Mutějovice | 4.35 | 4.35 | 2 | ||
Domoušice | 4.42 | 4.43 | 3 | ||
Solopysky | 4.49 | 4.49 | |||
Konětopy | 4.54 | 4.54 | |||
Hřivice | 4.57 | 4.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 5.00 | 5.00 | |||
Opočno u Loun | 5.02 | 5.02 | |||
Jimlín | 5.05 | 5.05 | |||
Louny město | 5.10 | 5.10 | |||
Louny střed | 5.12 | 5.12 | |||
Louny | 5.14 | 5.27 | 3 | ||
Dobroměřice | 5.30 | 5.30 | |||
Lenešice | 5.32 | 5.32 | 3 | ||
Břvany | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Obrnice | 5.52 | 5.52 | |||
Most | 5.57 | 5.59 | 1 | ||
Most-Kopisty | 6.05 | 6.05 | |||
Most-Minerva | 6.08 | 6.08 | |||
Litvínov město | 6.14 | 6.14 | |||
Louka u Litvínova | 6.16 | 6.18 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 6.20 | 6.20 | |||
Osek město | 6.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy