Os 6609 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.41 | 3 | |||
Děčín východ | 12.45 | 12.46 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 12.49 | 12.49 | |||
Malá Veleň | 12.52 | 12.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 13.07 | 13.07 | |||
Žandov | 13.09 | 13.09 | |||
Horní Police | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Stružnice | 13.15 | 13.15 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 13.22 | 13.22 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.26 | 13.41 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 13.47 | 13.47 | |||
Zákupy | 13.50 | 13.50 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 13.52 | 13.52 | |||
Mimoň | 14.00 | 14.03 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 14.06 | 14.06 | |||
Velký Grunov | 14.09 | 14.09 | |||
Brniště | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Velký Valtinov | 14.16 | 14.16 | |||
Jablonné v Podještědí | 14.20 | 14.21 | 2 | ||
Lvová | 14.25 | 14.25 | |||
Rynoltice | 14.29 | 14.29 | 2 | ||
Zdislava | 14.36 | 14.36 | |||
Křižany | 14.41 | 14.49 | 1 | ||
Novina | 14.52 | 14.52 | |||
Kryštofovo Údolí | 14.54 | 14.54 | |||
Ostašov | 15.01 | 15.01 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Liberec | 15.12 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci