Os 6471 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.02 | 3 | |||
Děčín východ | 14.06 | 14.11 | 1 | ||
Děčín-Staré Město | 14.15 | 14.15 | |||
Křešice u Děčína | 14.17 | 14.17 | |||
Boletice nad Labem | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Těchlovice | 14.25 | 14.25 | |||
Malé Březno nad Labem | 14.30 | 14.30 | |||
Velké Březno | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Valtířov | 14.35 | 14.35 | |||
Svádov | 14.38 | 14.38 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 14.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster