Os 6320 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.30 | 4 | |||
Stráž nad Nisou | 14.34 | 14.34 | |||
Krásná Studánka | 14.37 | 14.37 | |||
Mníšek u Liberce | 14.42 | 14.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 14.49 | 14.49 | |||
Raspenava | 14.56 | 14.58 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 15.04 | 15.06 | |||
Minkovice | 15.13 | 15.13 | |||
Višňová | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Filipovka | 15.19 | 15.19 | |||
Černousy | 15.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia