R 630 „Kotnov“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 19.57 | III | |||
Veselí nad Lužnicí | 20.28 | 20.29 | 3 | ||
Soběslav | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Tábor | 20.57 | 20.59 | 3/3 | ||
Olbramovice | 21.39 | 21.39 | 1/2 | ||
Benešov u Prahy | 21.49 | 21.50 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 22.25 | 22.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster