Os 6111 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 16.08 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 16.12 | 16.12 | 2 | ||
Louny město | 16.20 | 16.20 | |||
Louny střed | 16.22 | 16.22 | |||
Louny | 16.25 | 16.33 | 2 | ||
Veltěže | 16.37 | 16.37 | |||
Slavětín nad Ohří | 16.41 | 16.41 | |||
Radonice nad Ohří | 16.44 | 16.44 | |||
Pátek | 16.46 | 16.46 | |||
Koštice nad Ohří | 16.52 | 16.55 | 2 | ||
Křesín | 16.58 | 16.58 | |||
Dubany | 17.02 | 17.02 | |||
Libochovice město | 17.06 | 17.20 | |||
Libochovice | 17.24 | 17.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 17.30 | 17.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 17.33 | 17.33 | |||
Úpohlavy | 17.39 | 17.39 | |||
Čížkovice | 17.42 | 17.44 | 3 | ||
Sulejovice | 17.48 | 17.48 | |||
Lovosice | 17.53 | 18.01 | 1 | ||
Lovosice závod | 18.03 | 18.03 | |||
Žalhostice | 18.06 | 18.07 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 18.11 | 18.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 18.14 | 18.16 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 18.21 | 18.21 | |||
Ploskovice | 18.26 | 18.26 | |||
Horní Řepčice | 18.33 | 18.33 | |||
Liběšice | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Úštěk | 18.43 | 18.44 | 3 | ||
Dubičná | 18.51 | 18.51 | |||
Blíževedly | 18.57 | 19.01 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | 19.04 | 19.04 | |||
Stvolínky | 19.07 | 19.07 | |||
Zahrádky u České Lípy | 19.15 | 19.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.23 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster