Os 6022 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doksy | 8.00 | 2 | |||
Staré Splavy | 8.02 | 8.02 | |||
Jestřebí | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.18 | 8.35 | 1/2 | ||
Česká Lípa střelnice | 8.38 | 8.38 | |||
Skalice u České Lípy | 8.45 | 8.45 | 2 | ||
Nový Bor | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Svor | 8.57 | 9.01 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 9.08 | 9.08 | |||
Jedlová | 9.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster