Os 5709 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 12.32 | ||||
Nový Bydžov | 12.41 | 12.41 | |||
Skřivany | 12.45 | 12.45 | |||
Smidary | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 12.53 | 12.53 | |||
Ostroměř | 12.58 | 12.59 | 5 | ||
Šárovcova Lhota | 13.06 | 13.06 | |||
Lázně Bělohrad | 13.09 | 13.10 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 13.14 | 13.14 | |||
Nová Paka | 13.22 | 13.22 | 3 | ||
Nová Paka město | 13.24 | 13.25 | |||
Stará Paka | 13.29 | Chlumecké 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia