Os 5705 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 8.05 | 3 | |||
Běrunice | 8.10 | 8.10 | |||
Slibovice | 8.13 | 8.13 | |||
Lovčice obec | 8.16 | 8.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 8.24 | 8.32 | |||
Luková | 8.36 | 8.36 | |||
Zachrašťany | 8.39 | 8.39 | |||
Nový Bydžov | 8.43 | 8.43 | |||
Skřivany | 8.47 | 8.47 | |||
Smidary | 8.50 | 8.50 | 3 | ||
Ohnišťany | 8.55 | 8.55 | |||
Ostroměř | 9.00 | 9.00 | 4 | ||
Šárovcova Lhota | 9.07 | 9.07 | |||
Lázně Bělohrad | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 9.14 | 9.14 | |||
Nová Paka | 9.22 | 9.23 | 3 | ||
Nová Paka město | 9.25 | 9.25 | |||
Stará Paka | 9.29 | Chlumecké 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök