Os 5642 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Borohrádek | 15.17 | ||||
Žďár nad Orlicí | 15.20 | 15.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.26 | 15.33 | 2 | ||
Petrovice nad Orlicí | 15.36 | 15.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 15.41 | 15.42 | 3 | ||
Blešno | 15.45 | 15.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 15.52 | 15.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci