Os 5358 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďárec u Skutče | 18.03 | 3 | |||
Prosetín | 18.05 | 18.05 | |||
Chrast u Chrudimi | 18.16 | 18.18 | 3 | ||
Slatiňany | 18.26 | 18.28 | 4 | ||
Chrudim | 18.32 | 18.34 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 18.36 | 18.36 | |||
Medlešice | 18.39 | 18.42 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 18.45 | 18.45 | |||
Pardubice závodiště | 18.48 | 18.48 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.52 | 19.08 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök