Os 5337 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.52 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.55 | 15.05 | 3 | ||
Chrudim | 15.16 | 15.22 | 3 | ||
Slatiňany | 15.26 | 15.27 | 4 | ||
Zaječice | 15.32 | 15.32 | |||
Chrast u Chrudimi | 15.35 | 15.37 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 15.40 | 15.40 | |||
Vrbatův Kostelec | 15.46 | 15.46 | |||
Prosetín | 15.51 | 15.51 | |||
Žďárec u Skutče | 15.53 | 15.54 | 3 | ||
Pokřikov | 16.01 | 16.01 | |||
Vojtěchov | 16.03 | 16.03 | |||
Holetín | 16.08 | 16.08 | |||
Hlinsko v Čechách | 16.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy