Os 5313 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.40 | 1 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.43 | 17.45 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 17.48 | 17.48 | |||
Staré Jesenčany | 17.52 | 17.52 | |||
Medlešice | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Chrudim zastávka | 17.59 | 17.59 | |||
Chrudim | 18.01 | 18.04 | 3 | ||
Slatiňany | 18.08 | 18.09 | 4 | ||
Zaječice | 18.14 | 18.14 | |||
Chrast u Chrudimi | 18.17 | 18.18 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 18.21 | 18.21 | |||
Vrbatův Kostelec | 18.27 | 18.27 | |||
Prosetín | 18.32 | 18.32 | |||
Žďárec u Skutče | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Pokřikov | 18.42 | 18.42 | |||
Vojtěchov | 18.45 | 18.45 | |||
Holetín | 18.49 | 18.49 | |||
Hlinsko v Čechách | 18.54 | 19.05 | 2 | ||
Vítanov | 19.08 | 19.08 | |||
Stružinec | 19.14 | 19.14 | |||
Ždírec nad Doubravou | 19.19 | 19.20 | 3 | ||
Sobíňov | 19.24 | 19.24 | |||
Bílek | 19.27 | 19.27 | |||
Chotěboř | 19.32 | 19.33 | 3 | ||
Rozsochatec | 19.40 | 19.40 | 2 | ||
Břevnice | 19.45 | 19.45 | |||
Havlíčkův Brod | 19.52 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök