Os 5308 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 10.08 | 5 | |||
Břevnice | 10.14 | 10.14 | |||
Rozsochatec | 10.19 | 10.20 | 2 | ||
Chotěboř | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Bílek | 10.32 | 10.32 | |||
Sobíňov | 10.35 | 10.35 | |||
Ždírec nad Doubravou | 10.40 | 10.41 | 3 | ||
Stružinec | 10.46 | 10.46 | |||
Vítanov | 10.52 | 10.52 | |||
Hlinsko v Čechách | 10.56 | 11.00 | 3 | ||
Holetín | 11.04 | 11.04 | |||
Vojtěchov | 11.08 | 11.08 | |||
Pokřikov | 11.10 | 11.10 | |||
Žďárec u Skutče | 11.17 | 11.17 | 3 | ||
Prosetín | 11.19 | 11.19 | |||
Vrbatův Kostelec | 11.24 | 11.24 | |||
Horka u Chrudimi | 11.30 | 11.30 | |||
Chrast u Chrudimi | 11.33 | 11.34 | 4 | ||
Zaječice | 11.37 | 11.37 | |||
Slatiňany | 11.42 | 11.43 | 4 | ||
Chrudim | 11.47 | 11.48 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 11.51 | 11.51 | |||
Medlešice | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Staré Jesenčany | 11.58 | 11.58 | |||
Pardubice závodiště | 12.01 | 12.01 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.05 | 12.10 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster