Os 5003 | |
Řazení vlaku: 163 + 3xAz + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 5.39 | 2 | |||
Kolín dílny | 5.41 | 5.41 | |||
Starý Kolín | 5.45 | 5.45 | |||
Záboří nad Labem | 5.49 | 5.52 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 5.54 | 5.54 | |||
Kojice | 5.57 | 5.57 | |||
Chvaletice | 5.59 | 5.59 | |||
Řečany nad Labem | 6.03 | 6.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.09 | 6.09 | |||
Přelouč | 6.13 | 6.14 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 6.17 | 6.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.20 | 6.21 | |||
Pardubice-Svítkov | 6.24 | 6.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.27 | 6.36 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 6.38 | 6.39 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 6.41 | 6.41 | |||
Kostěnice | 6.45 | 6.48 | 2 | ||
Moravany | 6.51 | 6.57 | 1/1 | ||
Uhersko | 7.01 | 7.01 | 1 | ||
Sedlíšťka | 7.04 | 7.05 | |||
Zámrsk | 7.08 | 7.08 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 7.10 | 7.10 | |||
Sruby | 7.13 | 7.13 | |||
Choceň | 7.17 | 7.20 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 7.24 | 7.25 | |||
Bezpráví | 7.28 | 7.28 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.35 | letohradské/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia