Os 4883 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.13 | 3 | |||
Mírovka | 15.17 | 15.17 | |||
Šlapanov | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Kamenná | 15.27 | 15.28 | |||
Dobronín | 15.32 | 15.34 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 15.37 | 15.37 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 15.40 | 15.40 | |||
Jihlava | 15.44 | 16.02 | 2 | ||
Malý Beranov | 16.06 | 16.06 | |||
Luka nad Jihlavou | 16.14 | 16.17 | 2 | ||
Bítovčice | 16.20 | 16.21 | |||
Přímělkov | 16.23 | 16.24 | |||
Dolní Smrčné | 16.26 | 16.27 | |||
Bransouze | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Číchov | 16.33 | 16.34 | |||
Okříšky | 16.39 | 16.46 | 1/2 | ||
Krahulov | 16.53 | 16.54 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 16.58 | 16.58 | |||
Třebíč | 17.02 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci