Os 4156 | |
Řazení vlaku: 842 + 3xBdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nesovice | 20.51 | 2 | |||
Nevojice | 20.54 | 20.55 | |||
Bučovice | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Marefy | 21.03 | 21.03 | |||
Křižanovice | 21.06 | 21.07 | |||
Slavkov u Brna | 21.12 | 21.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 21.17 | 21.18 | |||
Blažovice | 21.24 | 21.24 | 4 | ||
Ponětovice | 21.28 | 21.28 | |||
Šlapanice | 21.31 | 21.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.48 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci