Vlak Os 4028 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 3.00 | 3 | |||
Holešov | 3.11 | 3.12 | 3 | ||
Hulín | 3.20 | 3.24 | 2/1 | ||
Kroměříž | 3.32 | 3.34 | 2 | ||
Kojetín | 3.44 | 3.45 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 3.50 | 3.51 | 3 | ||
Nezamyslice | 3.55 | 3.56 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 4.01 | 4.02 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 4.09 | 4.10 | 3 | ||
Luleč | 4.16 | 4.16 | 1 | ||
Rousínov | 4.23 | 4.23 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 4.49 | I |
jede 1.I.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök