Os 4007 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 9.46 | 2 | |||
Dolní Lhota | 9.49 | 9.49 | |||
Blansko město | 9.52 | 9.53 | |||
Blansko | 9.55 | 10.00 | 2 | ||
Adamov zastávka | 10.06 | 10.06 | |||
Adamov | 10.08 | 10.08 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 10.12 | 10.12 | |||
Bílovice nad Svitavou | 10.17 | 10.17 | |||
Brno-Židenice | 10.23 | 10.23 | |||
Brno hlavní nádraží | 10.28 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci