Os 3918 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 17.26 | 2 | |||
Branky na Moravě | 17.32 | 17.32 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 17.36 | 17.36 | |||
Kunovice-Loučka | 17.40 | 17.40 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 17.43 | 17.43 | |||
Osíčko | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Loukov | 17.52 | 17.52 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 18.02 | 18.02 | |||
Jankovice | 18.04 | 18.04 | |||
Dobrotice | 18.06 | 18.06 | |||
Holešov | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Třebětice | 18.15 | ||||
Hulín | 18.20 | 18.30 | 2/2 | ||
Kroměříž | 18.38 | 18.40 | 2 | ||
Postoupky | 18.44 | ||||
Bezměrov | 18.47 | 18.47 | |||
Kojetín | 18.52 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy