Os 3875 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.49 | III | |||
České Budějovice jižní zastávka | 22.52 | 22.52 | |||
Včelná | 22.58 | 22.58 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 23.02 | 23.02 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 23.06 | 23.06 | 2 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 23.10 | 23.10 | |||
Holkov | 23.13 | 23.14 | 4 | ||
Velešín město | 23.16 | 23.17 | |||
Velešín | 23.20 | 23.21 | 3 | ||
Výheň | 23.26 | 23.26 | |||
Kaplice | 23.29 | 23.30 | 3 | ||
Omlenice | 23.36 | 23.37 | 2 | ||
Bujanov | 23.40 | 23.40 | |||
Pšenice | 23.44 | 23.44 | |||
Rybník | 23.48 | 23.49 | 1/3 | ||
Horní Dvořiště | 23.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia