Os 3873 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.13 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 20.16 | 20.16 | |||
Včelná | 20.23 | 20.23 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 20.26 | 20.26 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 20.31 | 20.31 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 20.35 | 20.35 | |||
Holkov | 20.39 | 20.39 | |||
Velešín město | 20.42 | 20.42 | |||
Velešín | 20.46 | 20.46 | |||
Výheň | 20.51 | 20.51 | |||
Kaplice | 20.54 | 20.55 | 3 | ||
Omlenice | 21.01 | 21.01 | |||
Bujanov | 21.05 | 21.05 | |||
Pšenice | 21.08 | 21.08 | |||
Rybník | 21.13 | 21.16 | 1/2 | ||
Horní Dvořiště | 21.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök