Os 3839 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.02 | ||||
Grygov | 16.08 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.16 | 16.16 | |||
Přerov | 16.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy