Os 3817 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.32 | ||||
Grygov | 15.38 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 15.43 | 15.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 15.47 | 15.47 | |||
Přerov | 15.53 | 16.00 | 4 vpravo | ||
Věžky | 16.06 | 16.06 | 1 | ||
Chropyně | 16.12 | 16.12 | 3 | ||
Kojetín | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 16.24 | 16.25 | |||
Němčice nad Hanou | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Nezamyslice | 16.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy