Os 3803 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.32 | ||||
Grygov | 5.38 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 5.43 | 5.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.47 | 5.47 | |||
Přerov | 5.53 | 6.00 | 4 vpravo | ||
Věžky | 6.06 | 6.06 | 1 | ||
Chropyně | 6.12 | 6.12 | 3 | ||
Kojetín | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.24 | 6.25 | |||
Němčice nad Hanou | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Nezamyslice | 6.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy