Os 3701 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.29 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 4.32 | 4.33 | |||
Nemilany | 4.35 | 4.35 | |||
Kožušany | 4.37 | 4.38 | |||
Blatec | 4.40 | 4.42 | 1 | ||
Vrbátky | 4.46 | 4.47 | 2 | ||
Kraličky | 4.49 | 4.49 | |||
Vrahovice | 4.52 | 4.52 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 4.55 | 5.00 | 6 | ||
Bedihošť | 5.04 | 5.04 | 2 | ||
Čelčice | 5.08 | 5.08 | |||
Pivín | 5.11 | 5.13 | 1 | ||
Doloplazy | 5.17 | 5.17 | |||
Nezamyslice | 5.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci