Os 3623 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.37 | ||||
Hlušovice | 4.43 | 4.43 | |||
Bohuňovice | 4.47 | 4.48 | 3 | ||
Štarnov | 4.51 | 4.52 | |||
Šternberk | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Babice u Šternberka | 5.01 | 5.01 | |||
Mladějovice | 5.05 | 5.05 | |||
Újezd u Uničova | 5.10 | 5.11 | 1 | ||
Uničov zastávka | 5.14 | 5.14 | |||
Uničov | 5.19 | 5.32 | 4 | ||
Troubelice | 5.37 | 5.37 | 3 | ||
Troubelice zastávka | 5.41 | 5.42 | |||
Nová Hradečná | 5.44 | 5.44 | |||
Libina | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Hrabišín | 5.58 | 5.59 | |||
Nový Malín | 6.04 | 6.05 | |||
Šumperk | 6.11 | 2B/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci