Os 3615 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.36 | 2A/2 | |||
Bludov | 18.41 | 18.45 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 18.49 | 18.49 | |||
Bohutín | 18.52 | 18.52 | |||
Bartoňov | 18.55 | 18.55 | |||
Ruda nad Moravou | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Komňátka | 19.03 | 19.03 | |||
Bohdíkov | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Raškov | 19.10 | 19.10 | |||
Hanušovice Holba | 19.13 | 19.13 | |||
Hanušovice | 19.16 | 19.18 | 3 | ||
Potůčník | 19.23 | 19.23 | |||
Jindřichov na Moravě | 19.27 | 19.28 | |||
Nové Losiny | 19.32 | 19.32 | |||
Branná | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Ostružná | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Ramzová | 19.51 | 19.51 | |||
Horní Lipová | 20.02 | 20.02 | 2 | ||
Lipová Lázně | 20.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster